---------------------------------------------------------------------------------------------------------
⏩ Svako postavljanje video materijala (klipova, stream-ova...) bićemo prinuđeni da prijavimo HRwiki administratorima. To može rezultovati i trajnim gašenjem Vašeg kanala od strane HRwiki-a ili tužbe od strane United Media Production d.o.o. Beograd.⏪

• Mislio je na to sto su dali odmah na pocetku drugog poluvremena...

• 👍

• Aston Villa najmrtviji tim ikada. Razbucaju Arsenal 3:0 na strani. A kuci izgube od Brightona, nemam reci

• Ova Aston Vila kad je odigram fiks izgube svaku moguću utakmicu a kad ih ne igram dođu protiv favorita iz 1-1 iz 2-2 (liverpul,arsenal...) najgori klub

• Sarlatani iz Birmingema

• Ekspresno izjednacenje gol za vodstvo brightona u 13. minutu,gol izjednacenja u 47.

• Vreme je relativno,hahahaha

• Mislio je verovatno odmah posle poluvremena ekspresno vracanje u mec

• Damiana Martineza? Valjda Emiliana

• Vila karina obicna sateru Arsenal a izgube od umrlog Brajtona

• @Srećković navijam za tottenham ali celzi je bas jak i ove godine ce biti u top 3 sto posto doveli su tiaga silvu tino wernera i haverca nema se sta govoriti celziju uvijek su bili jaki i ostace sa njim ko god da igra nemoze se znat ko ce pobjediti kada su upitanju veliki klubovi!

• @Chelsea FC Till I Die rece navijac celzija...

• Pa ako ćemo realno očekivalo se da će izgubiti od Brajtona, čim su dobili Arsenal. Još od tada sam planirao da igram na Brajton na tiketu, tako to obično bude. I pobjeda nad Arsenalom nije iznenađenje, Arsenal jeste veliko ime ili klub, ali to mu ne donosi ništa danas, trenutno su prosečni klub sa sredine tabele, te porazi od klubova koji se bore za opstanak nisu toliko iznenađenje, kao recimo kad pobijede Siti...